Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомоги небайдужих потребує Куліков В'ячеслав

Чоловіку потрібна трансплантація нирки

Куліков В'ячеслав вже більше 10 років перебуває на гемодіалізі і стільки ж стояв у листі очікування на трансплантацію нирки, розповідає дружина чоловіка.

"У 1991 році в листопаді чоловікові поставили діагноз: Хронічний дифузний гломелуронефріт. А у 1993 році у нас народився синочок.Все було добре, але у чотири рочки йому зробили щеплення, яке понесло за собою ускладнення у дитини починалися судоми", - розповідає жінка.

Тепер у родини потребували посиленого лікування двоє. Чоловіку довелося попри свій стан важко працювати, що погіршило його самопочуття. Але завдяки цьому дитині змогли надати кваліфіковану допомогу закордонні лікарі.

"21 січня 2015 було вже 12-років як чоловік на гемодіалізі. Ця процедура проходить через день по 4-години. Наступний етап має бути - пересадка нирки, яку ми чекаємо вже 12-років. Ми звернулися до білоруських лікарів, вони згодні зробити операцію. Вони виставили рахунок більше 67 тисяч доларів", - розповідає жінка.

Родина зібрати такі кошти самостійно не може, вони просять допомогти врятувати чоловіка, стан якого через тривалий гемодіаліз все більше погіршується.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7420 2166 0950

Кулікова Тетяна

https://vk.com/club79942423

Залиште свій коментар

Вибір редакції