Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомоги небайдужих потребує Михайло

Родині потрібна фінансова підтримка небайдужих

Вісім місяців 16-річний одесит Міша Ращенко бореться за життя після страшної ДТП. Завдяки допомозі небайдужих людей хлопець буквально повернувся з того світу - його врятували іспанські медики. Уже невдовзі він зможе продовжити лікування удома. Але рідним треба розрахуватися із боргом у медзакладі і оплатити надважкий переліт.

Історія, яка перевернула життя родини Ращенків, схожа на тисячі. Велосипед, дорога, машина, що мчить на шаленій швидкості. Далі – реанімація, кома і довгий шлях до життя.

Білим "Мерседесом" , який збив хлопця на велосипеді, кермував громадянин Вірменії. Машина мала дипломатичні номери, проте її водій у консульстві не працював. Чоловік давно виїхав з України.

Через два місяці після аварії родині дивом вдалося перевезти сина до спецклініки в Іспанію. В Україні такого реабілітаційного закладу немає. Нині Михайло вже реагує на слова і намагається говорити сам. Нещодавно він удруге в житті сказав "мама".

У ці дні Мишко мав зустрічати світанок з однокласниками на випускному та складати іспити до університету – він серйозно займався спортом і мріяв стати тренером. Натомість він усього вчиться знову.

Лікування хлопця стало можливим лише завдяки небайдужим. Нині реабілітація сина в іспанській клініці обходиться в 600 євро щодня. Припинити процес – означає втратити все, що було досягнуто.

Допомагають хлопцю звідусіль. Батько веде його особисту сторінку у фейсбуці, розповідаючи про досягнення в реабілітації. Родині ще треба придбати спеціальні тренажери, розрахуватися з клінікою та оплатити переліт. Батьки Мишка сподіваються, що люди, які були небайдужі всі десять місяців після аварії, і зараз не залишать їх.

Реквізити для допомоги: 

ПриватБанк: 4731217111442081

Ращенко Сергій Дмитрович

www.helpmisha.com.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції