Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомоги потребує 2-річний Назар!

У хлопчика обпечені 80% тіла.

Батьки 2-річного Назарчика з Рівненщини шукають гроші на термінове лікування їх сина, йдеться в сюжеті ТСН.

Три дні тому малюк впав у відро з окропом, хлопчик отримав 80% опіків тіла. За словами медиків, стан хлопця критично важкий, але у нього є великі шанси на життя.

Мама разом з синочком уже три доби в реанімації. Жінка досі не може оговтатися. Каже, все сталося миттєво. Її непосидючий хлопчик як завжди бігав по хаті, а вона готувалася купати дітей.

"Принесли миску в хату, ванної немає, і принесли відро з гарячою водою в хату. Він ходив біля нас, грався, грався і якось випадково у відро і сів", - розповідає мама Назарчика Марія Борейко.

Хлопчик у вкрай важкому стані, кажуть медики, але сподіваються, що врятувати його вдасться, адже рани неглибокі.

"Боремося за життя, вже є позитивні зрушення, зробили одну операцію попередню, ще очікується серія операцій із закриття опікових ран, сподіваємося на одужання, на кращий результат", - каже лікар-комбустіолог Рівненської обласної лікарні Петро Соловей.

Цей результат залежить не лише від зусиль медиків, а насамперед - від дорогих препаратів. Тільки за три дні на лікування хлопчика уже пішло десять тисяч гривень. А треба буде удесятеро більше, плюс донорська кров і плазма.

"Ми стоїмо між життям і смертю: одна нога тут, друга там. Лікування сказали буде десь біля двох місяців, грошей треба більше 100 тисяч", - розповідає мама.

Трохи грошей уже зібрали для сім'ї односельчани. Адже багатодітний батько нещодавно втратив роботу, а мама у декретній відпустці.

Родина виховує чотирьох дітей. Тато зараз розривається між пошуками грошей і доглядом за найменшенькою шестимісячною донькою.

Мама змушена була відлучити її від грудей, щоб залишатися у лікарні з Назарчиком. Вона вірить, завдяки добрим людям її малюк житиме. Каже, коли діє знеболювальне, він щосили намагається усміхатися. І просить, щоб мама більше не плакала.

Батьки Назарія, мама Борейко Марія Миколаївна (099-21-99-186),

тато Кириловець Микола Миколайович (095-303-94-74).

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

номер картки 5577212910027682 Кириловець Микола Миколайович, батько Борейко Назарія Миколайовича для збору коштів на лікування сина.

Ощадбанк

Транзитний рахунок 2909191209,

отримувач Рокитнівське ТВБВ 10017/0164,

код банку 09333401

МФО 333368

Призначення платежу допомога на лікування сина.

ТВБВ 10017/0175 номер рахунку 26208000468521 Кириловець Микола Миколайович

Відео Негайна допомога потрібна дворічному Назару

Залиште свій коментар

Вибір редакції