Допоможіть 2-річному Тимофійчику зробити перший самостійний подих

Дата публікації
Перегляди
3638
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Допоможіть 2-річному Тимофійчику зробити перший самостійний подих

Операцію можуть скасувати через брак коштів.

Вже 19 серпня Книш Тимофія мають прооперувати в ізраїльській клініці, щоб позбавити дитину трахеостоми (трубочки) в горлі.

«Тимофійчик народився 05.09.2017 року, але сам не задихав, був у неонатальній комі на ШВЛ після чого нашому синульці була поставлена трубка в горло - трахеостома. Українські лікарі не можуть нам допомогти її зняти. Тому, що неправильно поставили діагноз і неправильно поставили трубку, яку взагалі не потрібно було ставити. Тепер ми це виправляємо, бо так хочеться почути голос сина і його перше слово "Мама"», - каже мама Тимофійчика.

За ще нетривале життя Тимофійчику довелося пережити багато фізичного болю та боротьби за право на життя, було безліч процедур санації і реанімацій. Та дитина мужньо приймає виклики.

«Через трубку Тимофійко не набирає вагу. Він не сидить, не ходить, бо його маленький організм ослаблений. Йому терміново потрібно робити операцію ларинготрахеальну пластику з встановленням імпланта з межреберного хряща. Без цієї операції він не зможе самостійно дихати і йому потрібно буде все життя жити з трубкою в горлі. Коштує ця операція більше 73 тисяч доларів. Для нашої родини - це непідйомна сума. Тому благаю, допоможіть», - каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ГРН: 4149 4993 4082 9140

Книш Тетяна Миколаївна Приватбанк

 

Номер картки USD: 4149 4993 4082 9132

Книш Тетяна Миколаївна Приватбанк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3638
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація