Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Кірі наблизитися до повноцінного життя

Дитина потребує спеціалізованого лікування

У Москалюк Кіри вада головного мозку, а також аутистичні риси. Кіра не розуміє зверненоі мови, не реагує на ім'я, не грається, не піддається навчанню.

«Цей діагноз спричинила гіпоксія під час пологів , що видно із висновку МРТ, решта вже як наслідок: груба затримка психо-моторного розвитку, аутистичні риси. Лікарі, на жаль, не можуть нічого прогнозувати, бо невідомо як поведеться головний мозок: ми працюємо над тим, щоб здорові зони мозку взяли на себе функції тих, які відсутні і уражені. У Кіри відсутня ліва скронева зона, та, яка відповідає за мову і інтелект. Я як мама не можу допустити запустити дитину, я борюся за її нормальне майбутнє. Лікування і реабілітація обходиться дорого, бо немає чіткого визначеного часу, це довготривале лікування, невідомо коли буде покращення», - каже мама дівчинки.

Дитині призначили методику для стимуляції мозку , 6 курсів кожен по 8 тисяч, додатково потрібні заняття з педагогами, психологами, лікарями.

«Невідомо, скільки років нам доведеться боротись. Прошу долучитись всіх небайдужих, допомогти донечці стати такою, як її однолітки», - просить мама Кіри.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5167 9850 0001 1403

Москалюк Анастасія

Залиште свій коментар

Вибір редакції