Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Олексію здолати лейкоз

Допоможіть Олексію здолати лейкоз

Родині не вистачає коштів на потрібне лікування.

Хвороба раптово підкосила здоров’я майбутнього моряка Олексія Максимова. Юнак після вечері з друзями із коледжу відчув себе зле. І ситуація раптово стала просто критичною.

«Син звернувся до санчастини коледжу з симптомами отруєння. Температура була високою - 39,0, і вона не збивалася. Лікарі відправили Олексія на швидкій у інфекційну лікарню м. Херсона. Зробили аналіз крові, показники виявилися зниженими, після цього зробили пункцію кісткового мозку, і дослідження кісткового мозку в Києві в «Охматдиті» показало гострий лімфобластний лейкоз», - розповідає мама юнака.

Хлопця терміново доставили до Італії на лікування, яке потягнуло величезну суму коштів.

"Під час переливання життєважливої тромбоконцентрату, сина заразили вірусом гепатиту С. Ми приїхали до Італії лікувати рак крові, а довелося, в терміновому порядку, лікувати Гепатит С. Ми не просто засмучені цим, ми збентежені! Тепер нам знову потрібна допомога небайдужих людей з величезними, відкритими серцями, щоб мати можливість продовжувати лікування основного захворювання, вбити назавжди монстра, під назвою "рак", який ламає долі і відбирає життя! Прошу Вашої допомоги !!! Подаруйте моєму синочкові майбутнє !!!", - просить мама Олексія.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7573 7864 2047 Максимова Олена Миколаївна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції