Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Саші знову здолати рецидив лейкозу

Юнаку потрібна допомога закордонних фахівців

Олександра Гурбича у свої 20 років мусить вдруге боротися з діагнозом гострий лімфобластний лейкоз.

"Вперше діагноз "лейкоз" був поставлений йому ще 2010 року, і вже тоді боротьба за життя давалася йому так важко. Неможливо передати словами, скільки нестерпного фізичного та душевного болю нам довелося перенести перш ніж Сашко почув від лікарів: "Ти здоровий!". Та всього через два роки хвороба повернулася, та все довелося починати спочатку. У 2015 році Саша увійшов у ремісію. Однак на початку 2017 року, коли синові ледь виповнилося 20 років, у нього був діагностований другий рецидив лейкозу", - розповідає мама юнака.

Після трьох блоків надважкої хіміотерапії, лікарі змогли ввести його в стан ремісії, але на цьому лікування в Україні закінчено, і єдиним, що може подарувати Сашку шанс перемогти хворобу, визнана трансплантація кісткового мозку.

"Донором стовбурових клітин стане його рідний брат, повністю сумісний за HLA-генами, проте в Україні такі операції не проводяться, а вартість лікування за кордоном для нашої родини просто захмарна – 79 000 доларів США. Минулого тижня навіть призначили Саші підтримувальну хіміотерапію, щоб хоч трохи стримати можливий розвиток третього рецидиву. Єдиною нашою надією на отримання своєчасного лікування зараз залишаються небайдужі люди та їхня допомога, тож ми з сином дуже просимо вашої підтримки", - розповідає жінка і благає про порятунок сина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 5168 7551 0038 9697

Гурбич Алла

Залиште свій коментар

Вибір редакції