Допоможіть Тарасу здолати напади епілепсії

Українські лікарі готові взятися за новітню операцію для дитини

Мартинова Тараса все життя мучить епілепсія, і з кожним роком напади частішають і посилюються, запевняє мама хлопчика. Батьки намагалися дати дитині потрібне лікування, але на жаль, покращити стан дитини лікарям не вдається.

"Цього року ми дізнались, що в м. Харкові проводять операції діткам, які хворіють на епілепсію, ми звернулись до нейрохірурга, лікар порекомендував провести операцію – це імплантація нейростимулятора блукаючого нерва –"Cyberonics", сама операція безкоштовна, а пристрої які необхідно вшивати дитині коштують 449 571 грн", - розповідає мама Тараса.

За словами мами, дані пристрої спрямовані на те, щоб перехоплювати сигнал до центральної нервової системи, таким чином не буде нападів.

"Такі операції вже зроблені в нашій країні, перші за участю італійського нейрохірурга і були успішними. Отож і ми сподіваємось на позитивний результат, просто дуже тяжко дивитись на щоденні страждання дитини і при цьому не можна нічим допомогти", - каже жінка і благає допомогти зібрати величезну суму для купівлі медичного пристрою.

Реквізити для допомоги:

№ картки ПриватБанку 5168 7573 0736 0950 

На Мартинову Ольгу Іванівну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: