Лєра з Луганщини потребує допомоги небайдужих

Дитині потрібні тривалі курси реабілітації

На лінії фронту у зоні АТО на Луганщині живе маленька дівчинка, яка бореться за своє здоров'я. Однадцятирічна Валерія Решетило з важкою формою ДЦП стала на ноги і почала писати. Усе завдяки курсу реабілітації. На нього назбирали гроші волонтери. Бо у Валерії є лише сестричка та бабуся, а ще вихователі інтернату, де вона навчається. Вони вражені успіхами дівчинки та її жагою до життя.

В прифронтовому селищі Золоте на Луганщині волонтери намагаються допомогти спецінтернату. Тут вчать сто тридцять дітей з важкими хворобами. Не вистачає, кажуть, всього, розповідає журналіст ТСН.

Дітям потрібне своєрідне приладдя і декому дорога реабілітація, як наприклад одній з вихованок Лєрі.

Курси реабілітації, який пройшла дівчинка у Трускавці дав хороший результат. Лєра пише, читає і головне - почала ходити. Вихователі бояться, що якщо дівчинка не зможе поїхати на черговий курс лікування, усі досягнення будуть втрачені.

Одинадцятирічна Валерія з сестричкою Катею живуть удвох з бабусею. Батько родину залишив давно, як тільки дізнався про хворобу Лєри. Згодом залишила і мати - перевезла дівчат до бабусі. Вона рятувала їх під час обстрілів. Тепер, коли бойові дії притихли, головна проблема - дороге та тривале лікування Лери.

Жінка показує фото з центру реабілітації в Трускавці. Вона дуже хоче, щоби Лера поїхала туди знову. Це її шанс на повноцінне життя.

Наступна поїздка має бути восени. Для повного ефекту лікарі рекомендують проходити курс лікування щотри місяці. Жінка мріє назбирати грошей на те, щоби возити Лєру до Трускавця хоча б раз на півроку.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149497826625313

Решетило Тетяна Іванівна

ВідеоЯк у зоні АТО живеться 11-річній Валерії Решетило з важкою формою ДЦП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: