Маленька Аліса з Києва потребує термінової допомоги

Дитині потрібна ТКМ

Крихітці Алісі лише три з половиною місяці, а вона вже живе на хіміотерапії. У дівчинки рідкісне генетичне захворювання крові, врятувати маленький організм зможе лише пересадка кісткового мозку від нерідного донору. В Україні допомогти дівчинці не в змозі.

Свою першу весну маленька Аліса зустрічає в стінах лікарні. Дівчинка народилася цілком здоровою дитиною, втім у два місяці плановий похід до педіатра ошелешив батьків.

"У той же вечір її забрали в реанімацію після аналізу. Як сказали лікарі, показники крові не сумісні з життям", - розповідає мама дитини.

Лише один відсоток - на життя, дівчинка майже не мала шансів! Агресія імунної системи на свої ж клітини, буквально з'ідає організм дитини, кажуть лікарі.

Пересадка кісткового мозку від нерідного донора – це єдине, що може врятувати дитину. В Україні таких операцій не роблять. Прийняти дівчинку погодилася італійська клініка, проте сума на лікування для родини Шевчуків – непідйомна.

"Така хвороба, час відіграє тут більшу роль, буквально тижня, це дуже важливо. Нам виставили рахунок 158 тисяч євро, туди входить сам пошук донора, сама трансплантація і лікування протягом року – реабілітація", - розповідає мама дівчинки.

Наразі крихітка мужньо переносить хіміотерапію. Мама Вікторія вірить, донечка неодмінно одужає. Три роки тому родина Шевчуків вже пережила страшний удар – за місяць після народження помер їхній синочок.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку 5168 7553 7524 7513

Шевчук Вікторія Павлівна

Маленька Аліса з Києва потребує термінової допомоги

Крихітці лише три з половиною місяці, а вона вже живе на хіміотерапії. У дівчинки рідкісне генетичне захворювання крові, врятувати маленький організм зможе лише пересадка кісткового мозку від нерідного донору. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: