Маленька Аліса з Києва потребує термінової допомоги

Маленька Аліса з Києва потребує термінової допомоги

Дитині потрібна ТКМ

Крихітці Алісі лише три з половиною місяці, а вона вже живе на хіміотерапії. У дівчинки рідкісне генетичне захворювання крові, врятувати маленький організм зможе лише пересадка кісткового мозку від нерідного донору. В Україні допомогти дівчинці не в змозі.

Свою першу весну маленька Аліса зустрічає в стінах лікарні. Дівчинка народилася цілком здоровою дитиною, втім у два місяці плановий похід до педіатра ошелешив батьків.

"У той же вечір її забрали в реанімацію після аналізу. Як сказали лікарі, показники крові не сумісні з життям", - розповідає мама дитини.

Лише один відсоток - на життя, дівчинка майже не мала шансів! Агресія імунної системи на свої ж клітини, буквально з'ідає організм дитини, кажуть лікарі.

Пересадка кісткового мозку від нерідного донора – це єдине, що може врятувати дитину. В Україні таких операцій не роблять. Прийняти дівчинку погодилася італійська клініка, проте сума на лікування для родини Шевчуків – непідйомна.

"Така хвороба, час відіграє тут більшу роль, буквально тижня, це дуже важливо. Нам виставили рахунок 158 тисяч євро, туди входить сам пошук донора, сама трансплантація і лікування протягом року – реабілітація", - розповідає мама дівчинки.

Наразі крихітка мужньо переносить хіміотерапію. Мама Вікторія вірить, донечка неодмінно одужає. Три роки тому родина Шевчуків вже пережила страшний удар – за місяць після народження помер їхній синочок.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку 5168 7553 7524 7513

Шевчук Вікторія Павлівна

Маленька Аліса з Києва потребує термінової допомоги

Маленька Аліса з Києва потребує термінової допомоги

Повʼязані теми:

Наступна публікація