Богданчику Костюку необхідна допомога

Дитині потрібна тривала і дорога реабілітація

Богданчик Костюк у свої три рочки досі не сказав "мама". Хлопчик бореться з діагнозом - мікроцефалія, вентрікуломегалія, спастичний тетрапарез, ЗПР, внутрішня гідроцефалія.

Під час пологів хлопчик отримав крововилив у мозок, з вираженою асфіксією і обвиттям пуповини навколо шиї, самостійно не дихала. Дитина двічі була на апараті ШВЛ (штучної вентиляції легенів), пройшла безліч обстежень головного мозку і лікування у відділенні реанімації новонароджених, пройшов медикаментозне лікування та курси реабілітації. На сьогоднішній день Богданчик перебуває у важкому стані.

"Всупереч прогнозам лікарів хлопчик не тільки живе, а й розвивається. Повторні реабілітації дають результати (може тримати голівку, сидіти по турецьки з підтримкою, кілька секунд стояти на рівних ніжках). Ми постійно боремося за здоров'я нашої дитини, але, на жаль, матеріальні можливості нашої сім'ї просто вичерпані", - розповідає мама дитини.

На один курс реабілітації та медикаменти родині потрібна сума більше 13 000 грн, а лікування потрібно проходити кожні 2 місяці.

"Будемо вдячні всім небайдужим людям за допомогу в лікуванні Богданчика", - каже мама.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

№ картки 4149437839483003

Мекліч Тетяна

https://vk.com/club70414912

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: