Майже 500 тисяч гривень потрібно для порятунку життя Аліни

Дівчині потрібно негайно розпочати лікування

Третій рік війни за своє життя веде дівчинка з Хмельниччини Аліна Мусій. У неї лімфома. Численні пухлини по всьому тілу. Проведена у січні аутотрансплантація не допомогла. Зараз пацієнтка у "Охматдиті", тут мають провести три блоки хіміотерапії. Але для курсу родині необхідно придбати шість флаконів препарату, кожен з яких коштує вісімдесят три з половиною тисячі гривень.

Дівчинка перенесла 11 блоків хіміотерапії. У травні, після проведеної у грудні аутотрансплантації, Аліну виписали. Але на сьогодні вона знову шпиталізована. Плановий огляд виявив, що пухлина не піддалась терапії. Вже місяць Аліна у лікарняній палаті гематологічного відділення. Від важких думок відвертає вишивання майбутньої сорочки.

Щодня дівчинці беруть кров на аналізи. І показники - погані, поки що допомагає переливання.

Аби ввести хворобу у ремісію, лікарі планують провести три блоки не інтенсивної хіміотерапії. Для цього лікування необхідний дорогий препарат: по два флакони на кожен блок.

Вартість одного флакона - вісімдесят три з половиною тисячі гривень. Для лікування дівчини необіхдно шість.

Аби якнайшвидше розпочати лікування, родині Мусіїв необхідно терміново придбати хоча б два флакони вартісного препарату. Це 167 тисяч гривень. Якщо ця терапія виявиться для Аліни успішною, згодом лікарі проведуть дівчинці трансплантацію від родичів.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5167 9872 0259 6751

Мусій Ганна Володимирівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: