Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Михайлик з Дніпра дуже сподівається на допомогу чуйних людей

Хлопчику потрібне лікування

Михайлик народився 10 років тому і до двох років батьки навіть не підозрювали, яке випробування чекає на їхнього сина.

«Після двох років ми почали помічати, що він зовсім не розуміє обернену мову, та і його мова зовсім не розвивалася. Ми звертались до невропатологiв, приймали купу препаратів. Дитина була дуже гіперактивною і нервовою, було дуже важко. Після відвідування Українського науково-дослідного інституту психіатрії психіатром Марцинковським I.А. нам був поставлений діагноз атиповий аутизм з розладом рецептивної мови, порушенням активності  і уваги, відповідною легкою розумовою відсталістю», - розповідає мама хлопчика.

Лікарі розробили програму лікування, яка дала поштовх у розвитку, але найбільший прогрес дала реабілітація зі стимуляцією мозку.  Тож мама хлопчика мріє, щоб її продовжувати і дати дитині шанс на подальше нормальне майбутнє.

«Якщо зараз не дати шанс Михайлику на необхідне лікування, то потім вже буде пiзно щось виправляти. Адже з віком дитина пристосовується до своєї неповноцінності, і вивести її з цього стану вже набагато важче, як і домогтися гарних результатів. На лікування Михайлика йшли всі гроші сім'ї, родичів, колег і небайдужих знайомих. Але, на жаль, провести черговий курс реабілітації мені  вже не під силу, тому  я й  вирішила звернутися за допомогу до небайдужих до дитячої біди людей», - каже мама і благає про фінансову підтримку її сина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731217111844153

Воронова Тетяна Володимирівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції