Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На порятунок життя Катерини необхідно 60 тисяч євро

Дівчина вже перебуває на обстеженні в Іспанії.

Випускниця Катерина Литвинюк будувала плани на майбутнє і йшла до своєї мрії, коли раптом занедужала, як з’ясувалось згодом – її недуга не просто відкладає її плани, але й загалом ставить під загрозу її життя.

«В жовтні нам повідомили страшну новину – у нашої дочки рак. Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія, Т-клітинна (медіастинальна пухлина) ЦНС.  Одразу призначили інтенсивне лікування з хіміотерапією. Лікарі роблять усе можливе, але, на жаль, хвороба не відступає… Стан нашої донечки дуже важкий», - розповідають батьки Каті.

Лікарі за кордоном розглянули випадок  дівчинки і впевнені, що лікування дівчинки можливе з повним одужанням, але потрібно діяти негайно і потрібні чималі кошти на дієві препарати.

«Лікування за кордоном дороговартісне, лише на обстеження та початкове лікування потрібна велика сума – 60 тис. євро, проте, лікарі попереджають, що при лікуванні такої хвороби в більшості випадків проводять пересадку кісткового мозку, і сума лікування буде значно більшою. Наша сім’я не в змозі оплатити таке дороговартісне лікування. Дитині всього 17 років, вона тільки починає жити, а ця тяжка хвороба вклала її на лікарняне ліжко. Наша сім’я звертається до всіх небайдужих людей допомогти зібрати кошти на лікування, адже життя – це найцінніше що є у людини», - кажуть батьки дівчини.

Реквізити для переказів:

у гривнях «ПриватБанк» 5168 7573 9169 7895

в доларах «ПриватБанк» 4149 4991 2185 0711

в євро «ПриватБанк» 4149 4991 2499 4052

Отримувач: Литвинюк Дмитро Олександрович

https://www.facebook.com/groups/2793994310645525/

Залиште свій коментар

Вибір редакції