Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує 4-річний Аркадій

Родина хлопчика благає допомогти врятувати дитину.

На лікування Аркадія Бикова потрібні понад 300 тисяч євро, щоб провести унікальну терапію, яка має зберегти життя дитини.

Діагноз малюка приголомшив батьків - нейробластома заочеревинного простору зліва з метастазами в регіональні лімфовузли, кістки скелета, кістковий мозок, 4 стадія високого ризику. Такого ніхто не чекав, адже в травні 2019 року на прогулянки Аркадій впав і почав жалітися на біль в коліні. Ніхто не міг подумати, що ситуація аж настільки небезпечна.

Майже місяць довелося витратити на те, щоб встановити справжній діагноз, хлопчика вже мучили болі і він не міг ходити. Але щойно хворобу підтвердили, то почалось важке, але необхідне, лікування. «Аркадій пройшов 5 курсів хіміотерапії та проведена операція по видаленню пухлини разом з лівим наднирником в листопаді 2019 р. На черзі потрібно пройти курс високодозної хіміотерапії разом із процедурою трансплантації кісткового мозку і процедурою імунотерапії антитілами, які в Україні не проводяться», - каже мама хлопчика.

Така терапія збільшить шанс хлопчика вижити до 80-90 %, але коштує вона в європейських клініках занадто дорого для української родини. Наша сім’я не може самостійно оплатити процедуру. Ми звертаємось до всіх небайдужих людей з проханням допомогти Аркадію та зібрати кошти на оплату рахунку. Організм Аркадія майже без імунітету і може швидко «підчепити» хворобу, все що йому залишається, це тільки спостерігати  через вікно лікарняної палати за грою здорових дітей. Просимо у всіх небайдужих допомоги, щоб Аркадій міг одужати та здійснити свої мрії: гратися в сніжки, купатися в річці, кататися на самокаті, піти до школи», - просить мама дитини.

Банківські реквізити:

ПРИВАТБАНК: 5168 7573 7161 9018 Бикова Тетяна Володимирівна (мама)

MONOBANK: 4441 1144 4067 9684 Биков Анатолій Васильович (тато)

Більше інформації і реквізитів - https://www.facebook.com/groups/Arkadiy/

Залиште свій коментар

Вибір редакції