Негайної допомоги потребує Анюта

Дитині потрібне дороге лікування

Вже більше року крихітна Ганна бореться за своє життя. Під час пологів відбулася травма і Анюта отримала дуже важкі ушкодження головного мозку. Дитина мала діагноз кістозна трансформація речовини головного мозку.

"Через дифузне ушкодження мозку, Анюта так і не змогла нормально дихати, на фоні чого розвинулась бронхо-легенева дисплазія і як наслідок – постійні тяжкі пневмонії. Рік ми провели в лікарнях, майже не буваючи вдома. Постійні антибіотики, катетери, імуноглобуліни, купа медикаментів для проведення цілодобових інгаляцій, збиття температури, відхаркувальних засобів і багато-багато інших медикаментів просто виснажили нас фінансово", - розповідає мама дитини.

Зараз Анюта знову у лікарні у складному стані, дівчинці довелося поставити трахеостому для більш-менш нормального дихання. Також у дівчинки висока температура.

"Всі ліки ми купуємо самі. В день потрібно приблизно від 500 до 1000 грн (в залежності від кількості катетерів). Нам дуже незручно просити про допомогу, але фінансова ситуація в нашій сім'ї критична. Ми використали всі свої запаси, можливості взяти в борг, не сплачуємо вже рік за квартиру, двоє старших діток переїхали на літо до бабусі, але все одно ми не в змозі викарабкатися з цієї складної ситуації самі", - каже мама Анюти і благає небайдужих про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 6258 0217 6477

Гречушкіна Інна Андріївна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: