Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Ірини просить допомогти в лікуванні жінки

Рак загрожує її життю

Набряклість ноги змусила Ірину звернутися до лікарів. Після обстеження у жінки виявили в малому тазу пухлину, яка здавлювала і вросла в ліву клубову вену. Лікарі повідомили, що новоутворення злоякісне і що швидше за все це метастаз.

«Вирішили робити операцію. 25 травня мене прооперували, зробили резекцію вени (тобто зашили її з двох кінців, після чого нога набрякла і в обсязі збільшилася на 10 см). Після реанімації у мене був шок: нога свинцева і важить більше мене. У ліжку я могла перевернутися тільки за допомогою мами. Прийшла гістологія пухлини: рак підтвердили», - розповідає Ірина.

Проте лікарі не могли визначити точного діагнозу, тож лікування призначили початкове. До того ж у жінки збереглися ускладнення після операції.

.«Дві хімії я пройшла. 2 серпня я їхала до Києва на МРТ і третю хімію. Уже мріяла як відновити свою ніжку, тому що під час операції зачепили нерв, що спровокувало парез малогомілкового нерва, стопа повисла, від коліна ногу і стопу не відчуваю, ходжу з ходунками. І тут шок. Виявили зростання пухлини, ставлять діагноз – рак шийки матки», - розповідає Ірина.

Родина жінки шукає можливість лікувати її у приватній клініці, яка має великий досвід у порятунку життів, але фінансово родині не справитись. Тому вони просять про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757281582108

 Стадник Ірина Олександрівна 

Залиште свій коментар

Вибір редакції