Струсь Вікторії потрібна допомога

17-річна дівчина бореться за своє здоров'я.

Струсь Вікторії лікарі поставили діагноз ДЦП, спастична диплегія, з відсутністю функції ходи. Змішаний астигматизм обох очей. Категорія підгрупи "А".

При передчасному народженні Вікторія отримала травму шийного відділу, перші хвилини свого життя не дихала, що привело до важких наслідків.

"Після народження ми майже два місяця провели в відділенні недоношених. Виписались з діагнозом: жовтуха недоношеної дитини III ст., двостороннє запалення легень, важка форма, перинатальне ураження ЦНС, змішаного генезу, дизбактеріоз кишківника, анемія", - розповідає мама дівчинки.

Пізніше почалися тривалі реабілітації, які дають позитивні результати.

"Хоча Віка ще не може самостійно ходити, але вже багато чому навчилась. Вона ходить з допомогою спеціальних паличок, самостійно робить спеціальні вправи, займається на тренажерах. Віка навчається в 10 класі на дому за програмою загальноосвітньої школи", - каже мама дівчинки.

У дівчинки запланований черговий курс реабілітації. Але у батьків закінчилися всі заощадження.

"Всі ці роки ми намагались самостійно оплачувати лікування. Три рази нам надавали безкоштовні путівки в МКВЛ м. Трускавець, як багатодітній сім'ї, крім Віки у нас ще 3-є дітей, 6-ти, 5-ти років і найменшій 10 місяців. Але надалі ми вже не в змозі справитись самотужки. Я, мати, знаходжусь дома, доглядаю за Вікою і маленькою донькою. Працює тільки батько. Постійне лікування коштує не підйомних сум і тому ми вимушені звернутись з проханням допомогти нам боротись за здоров'я нашої донечки, за нашу найбільшу мрію", - каже мама Віки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149497837064692

Струсь Галина Іванівна (мати)

https://vk.com/club71488846

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: