Світлана потребує негайної допомоги

Дата публікації
Перегляди
2142
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Світлана потребує негайної допомоги

Жінці потрібне дороге лікування

На долю однієї з викладачів-реабілітологів Ковальової Світлани Роменського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю випало нелегке випробування - три місяці тому їй поставили діагноз - онкологічне захворювання жовчного міхура, карцинома печінки.

«Все життя Світлана Миколаївна працювала вчителем, має педагогічний стаж майже 30 років. З них останні п'ятнадцять присвятила себе допомозі діткам, які мають важкі форми інвалідності і не можуть відвідувати загальноосвітні заклади. Застосовуючи унікальні методики, Світлана Миколаївна навчала дітей з інтелектуальними порушеннями читати, писати, рахувати. Все життя ця мужня жінка допомагала іншим, не проходила повз чужого горя. Наразі допомоги потребує і сама Світлана Миколаївна», - кажуть колеги жінки.

Їй потрібне тривале лікування і воно дуже дороговартісне. Необхідно пройти щонайменше шість курсів важкої хіміотерапії.

«Перший курс хіміотерапії обійшовся родині у 132 тисячі гривень. Кошти ми збирали всім містом. Організовували благодійні акції, навіть благодійний концерт. Та місто у нас дуже маленьке.  Попереду – другий курс. Грошей у родини Ковальових немає. Від імені колективу центру реабілітації, батьків дітей з інвалідністю, вихованців центру благаємо про допомогу врятувати нашу колегу, досвідченого вчителя, добру та талановиту людину», - просять колеги.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк   5168 7420 1665 4406  

Ковальова Світлана Миколаївна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2142
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація