Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасниця АТО Катерина сподівається на допомогу добрих людей

Жінці потрібне лікування, яке не дасть її хворобі знерухомити її.

Ще у 2016 році під час служби у Каті почалося тремтіння в руках, яке було першими симптомами розсіяного склерозу, який згодом діагностували у молодої жінки.

«Мені півтора року не могли поставити діагноз. Коли в Харкові поставили, я вже майже не ходила, тільки з паличкою і з супроводом. У мене заніміли руки і повністю тіло. Я нічого не відчувала – різала, обпікала руки і не відчувала», - пригадує Катя.

Їй терміново прописали лікування, новітнім препаратом, який бореться з виявими хвороби і поліпшує стан пацієнтів, з таким діагнозом, як у Каті. На щастя, він їй був показаний і справді дав приголомшливий результат.

Відео Завдяки допомозі людей, колишня медсестра батальйону «Айдар» дістала надію на одужання

Сьогодні, завдяки гуртом зібраним грошам, у Вінниці розпочали перший етап терапії, завдяки якій, Катерина Стандартюк зможе повернутися до нормального життя.  

Завдяки допомозі людей, колишня медсестра батальйону «Айдар» дістала надію на одужання

«Після введення препарату я пересуваються сама без палички, частково відновилася чутливість тіла, осередки на МРТ стали менше. Хвороба невиліковна, але можна домогтися стійкої ремісії. Мені потрібно продовжити лікування - ще два рази прокапали препарат для стабілізації мого стану. Моє життя сьогодні залежить від препарату, на наступне введення залишилося зібрати 150 000 гривень. Кожна гривня мені допоможе», - каже дівчина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757316074311

Коршик Катерина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції