Вашої допомоги потребує Анастасія

Дівчина перебуває на лікуванні в Китаї

Бєлокопитова Анастасії зараз перебуває у комі в одній з китайських клінік. Дівчина поїхала на заробітки, а там у неї почалося загострення хвороби серця, якою дівчина страждала ще у дитинстві.

"В результаті зупинки серця було кисневе голодування, що призвело до набряку мозку, закупорка артерії задньої лівої стінки шиї і набряк легенів. На сьогодні у неї було 9 зупинок серця, вона знаходиться в палаті інтенсивної терапії. У квітні їй була зроблена трахеоскопія, після цього її стан стабілізувався. Після останнього МРТ лікарі сказали, що набряк зменшується, крововилив розсмоктується, заповнити легких йде, але мокротиння ще є. На даний момент апарат ШВЛ працює на половину", - розповідає мама дівчини.

Китайські лікарі роблятьвсе можливе, щоб врятувати дівчину, але вартість їхніх послуг дуже дорога. Родина Насті і її друзі вже вичерпали всі заощадження, але покрити всіх витрат не вдалося, на наступне лікування коштів взагалі немає.

"Лікування в лікарні обійдеться 200 тисяч юанів (31 тисяча доларів) на місяць, зі слів лікаря. Я звертаюся до всіх небайдужих людям, які якось можуть допомогти. Заздалегідь вдячна вам за розуміння і участь в долі моєї дочки", - каже мама дівчини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер карти приват банку 5168 7572 0892 8491 Інна Бєлокопитова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: