Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ви можете допомогти поліпшити стан 3-річної Веронічки

Дівчинці потрібна посилена реабілітація

Життя 3-річної Галицької Вероніки відрізнається від буднів її маленьких однолітків, а все через діагноз - ДЦП гіперкінетична форма, затримка мовного розвитку. Дитина погано тримає голівку, не може навіть самостійно сидіти.

Народилась Веронічка на 35 тижні вагітності, через асфіксію плода було зроблено кесарів розтин і в тяжкому стані дитину перевели до відділення реанімації. Такі події і стали причиною розвитку ускладнень, які і призвели до такого стану дитини наразі.

Проте посилені заняття і реабілітації зі спеціалістами можуть поліпшити стан дитини і зробити її більш самостійними. Проте є «але» - потрібні великі кошти, які родині, де є дитина з інвалідністю, вкрай важко зібрати.

«Завдяки реабілітаціям у нас з'явилася позитивна динаміка: зменшилися гіперкінези, покращився зір, голову утримувати стала, з'явилося перше слово "мама" і багато звук і складів. Нам не можна зупинятися на цьому. Ми дуже просимо допомогти, щоб пройти черговий курс реабілітації. Допоможіть нам, будь ласка, домогтися таких звичних і простих речей, як тримати голову, сидіти, ходити, тримати ложку... Ми віримо, що у нашій Веронички все вийде, вона дуже розумна, за такої форми ДЦП інтелект збережений. Материнське серце Вас просить не пройти повз нашої біди», - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 4149 4393 9606 1982

Галицька Татяна

Залиште свій коментар

Вибір редакції