Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ви можете допомогти врятувати життя Юлії

Ви можете допомогти врятувати життя Юлії

Молодій жінці потрібне коштовне лікування.

Звичайна родимка, яка була у Юлі від народження, почала змінюватись ще під час вагітності, але через турботи спершу про ненародженого сина, а потім і з немовлям, жінка не поспішила до дерматолога. І лише коли сину виповнилось два роки, а Юля вже відчула біль на місці родимки, тоді звернулась до лікарів.

Її страхи підтвердились – це були ознаки раку шкіри, тож Юлю негайно прооперували. «За результатами гістології мені поставили діагноз - меланома передньої грудної стінки з метастазами в Аксілярний лімфовузол, стадія IIIc. І призначили курс імунотерапії препаратом. У нашій країні він коштує 4800 $ за 200 мг. Мені необхідно пройти 17 таких курсів: кожні три тижні крапельниця з препаратом», - розповідає Юлія.

На перший курс лікуванні кошти вдалося зібрати, а от на решту 16 - грошей зовсім немає, як і бракує часу на їхній збір. «Я мрію побачити, якою людиною стане мій маленький син, побачити його діток і онуків! Я впевнена, що в нашій країні живуть добрі і чуйні люди, які допоможуть мені здійснити мої маленькі материнські мрії! Я дуже прошу допомогти мені заради моєї сім'ї і мого сина», - благає Юлія.

Реквізити для допомоги:

Карта Альфа Банк 4102 3212 5327 3931 (Кірєєва Ю.А.)

ПриватБанк  4149 6293 1100 3826 (Кірєєва Ю.А.)

Ощадбанк 5167 4901 4398 9383 (Кірєєва Ю.А.)

https://www.facebook.com/julia.kireeva.39

Залиште свій коментар

Вибір редакції