Відомий полярний дослідник Володимир Логінов сподівається на допомогу

Чоловіку потрібна коштовна операція.

Влітку минулого року Володимир Логінов потрапив до лікарні через сильний біль у нозі. Дослідження і обстеження не показали серйозної загрози, тож чоловіка виписали додому.

"Через тиждень стан різко погіршився. У НДІ нейрохірургії знімки ангеографіі показали, що в правій нозі вище коліна величезний тромб - 13,7 см! Почали шукати, як рятувати мене. Зробили операцію: прочистили тромб вище коліна, потім під колінною чашечкою (ще 7 см), нижче коліна - 8 см, всього близько 30 см", - розповідає чоловік.

Після операції Володимира виписали, але за кілька місяців ситуація з ногою знову погіршилася. Чоловік майже втратив можливість ходити. Лікарі наполягають на повторній операції.

"Треба великі гроші - 1,5 – 2 тисячі доларів, або ампутація вище коліна! Таких грошей у мене немає. Тому і змушений вперше в житті звертатися за допомогою до громадськості, до тих тисяч людей, перед якими я виступав, хто читав мої публікації, книги, дивився мої фільми і фільми про мене, слухав деякі мої музичні твори, дивився виставки моїх робіт... Лікарі кажуть, що мене можна врятувати, але для цього треба гроші", - розповідає чоловік.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4978 4627 1742

ЛОГІНОВ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Залиште свій коментар