Жертовної допомоги потребує 7-річна Катюша

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Жертовної допомоги потребує 7-річна Катюша

Дитині потрібне спеціалізоване лікування

У Сажневої Катерини лікарі діагностували ДЦП, подвійна спастична геміплегія з грубими руховими порушеннями, виражена затримка психомоторного розвитку, симптоматична епілепсія, стадія медикаментозної ремісії.

Проблеми зі здоров'ям у дівчинки почалися ще у перші дні життя. А вже за кілька місяців дитині встановили невтішний діагноз. На зараз Катюша не сидить, не розмовляє.

"Як мати, я не можу змиритися з цим діагнозом і всіма силами намагаюся його перебороти. Ми постійно займаємося лікувальною фізкультурою, іпотерапією і відвідуємо спеціалізовані установи. Побачили позитивну динаміку, а саме Катюша стала більш активною, навчилася перевертатися, чого раніше не могла робити, а так само, сидячи у візку, стала впевнено тримати голову і контролювати спину, знизився м'язовий тонус. Робить перші кроки з підтримкою за тулуб", - розповідає мама дівчинки.

Лікування Катюші треба обов'язково продовжувати, але у родині почалися труднощі і вони вже не можуть самостійно сплатити за реабілітацію.

"Життя змушує мене звертатися за допомогою до небайдужих . Заздалегідь дякую і сподіваюся на Вашу допомогу", - каже мама Катюші.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку

Р /р 25603050200143.

Поточний рахунок 3092004324.

МФО 305299

КОД 14360570

Призначення платежу: Поповнення картки № 5168 7573 0946 6110 

 Благодійна допомога на лікування Сажневої Катерини

Сажнева Марина Юріївна

Наступна публікація