Життя 3-річної Полінки в руках добрих людей

Українці вже одного разу допомогли в лікуванні дитини.

Романовій Полінці вже 3 роки, хоча дитина народилася з важкою вадою і потребувала трансплантації печінки, без якої її життя було під загрозою. Коли дитині було 5 місяців небайдужі українці допомогли зібрати родині 120 тисяч євро на потрібну операцію. І у вересні 2014 дитині пересадили печінку від рідної мами.

Та зараз життя крихітки знову під загрозою. У березні 2017 року Поліна підхопила вірус, який на тлі імуносупресивної терапії дав ускладнення і переріс в лімфопрофілератівний синдром. Лікування необхідно миттєве, сума збору становить 40 000 євро.

ВідеоП'ятимісячна Поліна Романова потребує Вашої допомоги

"Була призначена термінова терапія і, у червні, Полюшко довелося видалити найбільший лімфовузол на шиї і поміняти тактику лікування. Порадившись з лікарями, стало зрозуміло, що в Україні немає досвіду лікування у дітей після трансплантації печінки. Тому, в липні Полінка в терміновому порядку вилетіла до Брюсселя для підтвердження діагнозу і корекції терапії вже на місці. Хвороба підступна, але при правильному лікуванні є всі шанси її перемогти. Ми дуже просимо в черговий раз надати допомогу нашій Полиночка. Дати шанс на життя", - просять рідні дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7423 2718 0760 

Романова Валентина

Залиште свій коментар