На Львівщині заручниками бездоріжжя стали три села та хутори

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Львівщині заручниками бездоріжжя стали три села та хутори

Цю дорогу прокладали для спецтранспорту. За Союзу вона була на балансі гірничо-хімічного підприємства.

Три села на Львівщині відрізані від цивілізації через бездоріжжя. Перевізники туди їздити відмовилися , тож місцевим доводиться долати пішки до пяти кілометрів, аби дістатися найближчої маршрутки. Постачальники продуктів до магазинів теж не їздять.

Про те, чому дорога опинилася в такому стані і чи збираються її ремонтувати – 18 травня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Клумба посеред дороги - своєрідне попередження для водіїв, міст будь-якої миті може обвалитися, а попереду бездоріжжя. Це - 13 кілометрів всіяних ямами і вибоїнами, з обвалами по краях.

У кого нема автівки - мусить долати шлях пішки або ж велосипедом. Інших варіантів немає. Маршрутки вже пів року відмовилися сюди їздити.

Людям треба якось дістатися до найближчого села і пересісти на маршрутку. Та ця дорога в об’їзд займає вдвічі більше часу, ніж напряму.

Постачальники теж сюди не їздять. Власники магазинів самі прямують на зустріч їм у найближче село, щоб там забрати товар.

Новини України: у Львівській області три села відрізані від світу через погані дороги

Новини України: у Львівській області три села відрізані від світу через погані дороги

Заручниками бездоріжжя стали три села та хутори - це близько тисячі людей.

Цю дорогу прокладали для спецтранспорту. За Союзу вона була на балансі гірничо-хімічного підприємства та вже зо тридцять років як завод закрився, а про дорогу ніхто не дбав. Лише зараз коли ситуація критична, її передають на баланс області. Щоб відремонтувати.

Але підготовчі роботи - документація, кошторис , тендер займуть чимало часу. Ремонт розпочнуть або восени, або ж вже наступного року, кажуть в адміністрації. Людям залишається лише чекати. 

Наступна публікація