У США обрали найкрасивішу жінку у віці 60+

У США обрали найкрасивішу жінку у віці 60+

Найстаршій учасниці 75 років.

В американському штаті Техас пройшов щорічний конкурс зрілої краси. Усім учасницям за 60. За їхніми плечима - великий досвід і він лише допомагає їм боротися за титул найкрасивішої.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Усім жінкам за 60, а найстаршій учасниці узагалі 75 років. Вони тут, аби довести - вік не завада, щоб поборотися за титул найкрасивішої.

«Жінки старшого віку мають тенденцію втрачати свій голос. Нас недооцінюють, бо ми не такі жваві, не такі енергійні. Я думаю - це величезна помилка», - каже учасниця Кімберлі Геді.

Кімберлі -  вчителька фортепіано і бабуся семи онуків. Колись вік дуже лякав жінку. Однак тепер каже, що повністю переосмислила бачення себе. А кілька років тому вона наважилася знову піти під вінець.

«Боже, та в 40 я думала, що 60 - це смертний вирок. Але тепер я проживаю найкращу частину свого життя.  Моя краса - у моїх зморшках», - запевняє жінка.

Новини світу: американки 60+ змагалися за титул найкрасивішої

Новини світу: американки 60+ змагалися за титул найкрасивішої

На цьому конкурсі - жодного дефіле у купальнику. Але ці дівчата знають чим треба брати публіку. Енергії та ентузіазму можуть позаздрити молодші конкурсантки.

Одна із колишніх переможниць запевняє, що секрети вроди не складні. "Бережіть себе і намагайтесь не налягати на спиртне, добре висипайтесь і будьте активними. А ще служіть іншим, це може принести більше радості ані ж будь-що інше", - радить володарка титулі "Зріла краса" 2011 року Деббі Керол Бойз.   

Переможницю журі обирало не за красу, а за особливий шарм та харизму.

Наступна публікація