Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Демонстрація відбулася майже через місяць після терактів.

У неділю, 17 квітня, у столиці Бельгії Брюсселі відбувся "Марш проти тероризму та ненависті", який зібрав майже сім тисяч учасників.

Частина демонстрантів розпочала ходу з комуни Моленбек, який вважається чи не центром європейського ісламського радикалізму. Там були затримані декілька підозрюваних у тероризмі.

Після закінчення ходи відбувся мітинг, на якому виступали потерпілі від терактів 22 березня, а також родичі загиблих.

Мітингувальники закликали до єдності і відмови від поділу бельгійців на громади за ознакою національності чи походження, повідомляє Радіо Свобода.

Демонстрація спочатку планувалася на 27 березня, але була скасована у зв'язку з режимом надзвичайного стану і підвищеною загрозою нових терористичних нападів.

Відео Чому експерти назвали вибухи в Брюсселі провиною спецслужб

Нагадаємо, 22 березня два вибухи прогриміли в аеропорті Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала вибухи терактом. На летовищі вибуховий пристрій привів у дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також пролунали вибухи біля метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" та "Шуман".

Терористів  Халіда Бакрауї і Наджима Лашрауї, яких вважають виконавцями вибухів в метро та аеропорту Брюсселя знайшли в базі Інтерполу. Зазначається, що Халід Бакрауї, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауї, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Загалом, в результаті терактів в аеропорту та метро Брюсселя загинуло 35 людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції