У київському метро "застукали" чоловіків та дівчат без штанів

Деяким пасажиром також закортіло проїхатися у метро у трусах.

12 січня у всьому світі традиційно відбувається заїзд в метро без штанів, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Цей сміливий флешмоб започаткували у Нью-Йорку більше десяти років тому, ідею підтримали у понад шістдесяти містах світу. А цього року у список жартунів вписали себе і кияни.

Десь з півсотні людей - хтось у своїй звичній білизні, хтось у купленій спеціально до події - спустилися у підземку на станції "Золоті ворота", де просто на платформі зняли штани та сіли у різні вагони. На кожній зупинці учасники виходили та пересідали у наступний потяг.

Учасники акції займаються звичними справами – спілкується з друзями, читають книжку. Від інших пасажирів їх відрізняє хіба що відсутність верхнього одягу на ногах.

По всьому світу відбувся традиційний заїзд в метро без штанів

По всьому світу відбувся традиційний заїзд в метро без штанів

Анна Андрієвська, організатор київського заїзду без штанів, каже: ця акція – просто жарт і спроба змусити людей усміхнутися.

"Почалося все в Нью-Йорку в 2002 році, компанія друзів в кількості восьми чи скільки там людей проїхалися в метро без штанів. Наступного року до них друзів долучились, і це сарафанним радіо передавалося далі і далі. І таким чином набралося шістдесят два міста учасники і тисячі людей по всьому світу беруть участь", - пояснила Андрієвська.

До таких веселощів готові не всі пасажири, хоча деякі таки зізналися, що охоче б приєдналися до акції, але наступного разу - коли білизну ошатну знайдуть.

Нагадаємо, що мітингувальники на Євромайдані влаштували флешмоб, аби подякувати полякам за підтримку. Українці сфотографувалися з табличками, на яких польською було написано "Дякую".

Кореспондент ТСН Юлія Вебер

Повʼязані теми:

Наступна публікація