53-річна Голлі Беррі заінтригувала новими стосунками

53-річна Голлі Беррі заінтригувала новими стосунками

Фото: instagram.com/halleberry

Зірка опублікувала знімок з обранцем.

Голлівудська акторка Голлі Беррі заінтригувала своїх підписників загадковою фотографією.

На своїй сторінці в Instagram 53-річна зірка, яка ще нещодавно повідомляла, що три роки як самотня, опублікувала знімок, на якому позує поруч з чоловіком.

Однак на світлині зображені лише ноги Беррі і її таємничого супутника. Судячи з усього пара разом насолоджувалася відпочинком, лежачи на терасі.

Фото: instagram.com/halleberry

Sunday. Funday

підписала знімок зірка

Свій допис зірка супроводила також емоджі у вигляді сердечка. Інших подробиць про ймовірного обранця Голлі не повідомила.

А от у коментарях шанувальники вже встигли привітати зірку з новим коханням та просять її розповісти про чоловіка, а дехто навіть зробив припущення, хто це може бути.

  • От і добре! То веселіться тоді
  • Вони завжди закохуються у свого тренера
  • Дуже приємно, що ви знайшли когось для себе міс Голлі 
  • Так, так. І справді щаслива неділя.

Нагадаємо, Голлі Беррі була заміжня тричі. Першим чоловіком акторки був бейсболіст Девід Джастіс, з яким вона прожила у шлюбі від 1993 до 1997 року. Потім у 2001 вона вийшла заміж за виконавця Еріка Бенета, але і цей шлюб не протривав довго. Вже 2005 року вони розлучилися. Третім чоловіком Беррі став Олів'є Мартінес, з яким вони побралися 2013 року. 

Примітно, що з батьком своєї доньки Габріелем Обрі Голлі одружена не була і розійшлася з ним, звинувативши його в расизмі, інцесті, абьюзі та зрадах.

Повʼязані теми:

Наступна публікація