Альона Вінницька з чоловіком влаштували в Іспанії "економну" відпустку

Дата публікації
Альона Вінницька з чоловіком влаштували в Іспанії "економну" відпустку

Вінницька відпочила в Іспанії / ТСН.ua

Співачку вразили іспанські ціни на речі та житло.

Альона Вінницька з чоловіком Сергієм Большим провели 10 днів відпустки в провінційному містечку Ліліана, неподалік від Валенсії в Іспанії, йдеться в "ТСН. Особливе".

До моря добиралися машиною за 15 хвилин. За словами Вінницької, у тому регіоні ніхто не говорить ані російською, ані українською, ані навіть англійською. Для спілкування з господинею орендованого будинку співачці довелося вивчити ключові фрази іспанською.

Вінницька зізналася, що вперше в житті 10 днів відпустки їй виявилося замало.

Олена розповіла, з чоловіком не вилежувалися на пляжі цілими днями, а подорожували узбережжям. Разом із друзями, колишніми співвітчизниками були і в горах, і у Валенсії. Вміння іспанців насолоджуватися життям Олену вразило.

"Було здорово спостерігати за ними. Усі разом з дітьми, бабусі, дідусі. Всі гуляють, при чому до 4 ранку", - розповіла артистка.

На відпочинку Вінницька та Большой не відмовляли собі ні в чому. І все-таки вийшло економно.

"У тому місці, де ми були, неможливо витратити гроші. Все настільки доступно і дешево. Там на сто євро можна тиждень жити і речі купляти", - сказала Альона.

Але не все на Піренеях Олені сподобалося. Найбільше розчарували Олену іспанські орендарі авто. Через них перше враження від відпочинку у пари було зіпсоване.

"Ми хотіли орендувати машину. Однак раптом з'явилася якась така незрозуміла ціна, якої не було раніше", - пожалілася артистка.

Зазначимо, в Іспанії Вінницька з Большим також насолоджувалися денною сієстою і нічними гуляннями

Наступна публікація