Аніта Луценко розповіла, кому із зірок допомагала худнути

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аніта Луценко розповіла, кому із зірок допомагала худнути

instagram.com/anitasporty

Також тренерка назвала свій найбільший гонорар, який отримувала за одну годину заняття.

Зіркова фітнес-тренерка Аніта Луценко розсекретила, кому із українських знаменитостей допомагала худнути.

Так, у програмі Олександри Кучеренко "33 за 3" знаменитість розповіла, що за допомогою у боротьбі із зайвою вагою до неї зверталися Віра Брежнєва, Наталія Могилевська, Даніель Салем, Світлана Тарабарова та Ектор Хіменес-Браво.

Також тренерка назвала свій найбільший гонорар, який отримувала за одну годину заняття. Так, один з клієнтів заплатив їй 200 доларів. Спортсменка також зауважила, що ніколи не нехтуватиме здоров’ям клієнтів заради грошей.

"Я ніколи не зроблю так, що клієнтам буде погано або щось з їхнім здоров'ям буде недобре заради грошей", – повідомила вона.

Також Аніта поділилася, що у її холодильнику завжди є сир, безлактозне молоко та картопля. А на запитання, на кого хоче бути схожою зовнішнім виглядом у свої 70, зірка відповіла "Меріл Стріп".

Крім того, Луценко не відкидає ймовірність того, що колись зробить пластичну операцію: "Якщо три дитини і все дуже-дуже погано, то, мабуть".

Нагадаємо, раніше Аніта Луценко пригадала, як після пологів скинула понад 20 кіло за декілька місяців. Фітнес-тренерка швидко повернула допологову форму.

Наступна публікація