Чоловік покійної Жанни Фріске вдруге стане батьком

Дата публікації
Перегляди
184к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік покійної Жанни Фріске вдруге стане батьком

Фото: instagram.com/dmitryshepelev

Кохана Дмитра Шепелєва вагітна.

Ведучий Дмитро Шепелєв, який два роки тому вперше після смерті Жанни Фріске представив свою обраницю, поділився радісною звісткою.

Дмитро та його наречена, дизайнерка Катерина Тулупова готуються стати батьками. Радісну новину Шепелєв повідомив виданню Peopletalk. Для пари це буде перша спільна дитина. Ведучий поділився, що почувається спокійніше та впевненіше у порівнянні з тими відчуттями, коли у нього народився первісток Платон.

Дмитро Шепелєв та Катерина Тулупова / Фото: instagram.com/dmitryshepelev

Найголовніше почуття - це, звичайно, велика радість. Жодну іншу подію в житті порівняти з цим я не можу. Я просто дуже щасливий. У день, коли ми з Катею дізналися про те, що станемо батьками, я відчував одночасно запаморочення і легкість. Приголомшливо! Всі наступні дні я прислухаюся до себе, і, звичайно, зараз, якщо порівнювати з очікуванням первістка, я почуваюся спокійніше і впевненіше

поділився Дмитро

Зазначимо, що зараз пара виховує двох дітей - сина Шепелєва і Жанни Фріске, 7-річного Платона і дочку Ладу від попередніх стосунків Катерини. Як зізнався Дмитро, вони з Катериною дуже обережно повідомили дітям про поповнення у родині:

Ми діяли дуже обережно, тому що розуміли, що навряд чи знайдеться щаслива дитина, яка скаже: "Так, звичайно, дуже хочу брата або сестру! Не можу дочекатися, коли він буде ритися в моїх речах, ревіти ночами і не дасть нам з татом покататися на сноуборді". Звичайно, коли вперше ми закинули вудку, діти відповіли нам категорично: "Ні, дякую, не треба, у нас все добре". Зараз, через багато місяців, діти на нашому боці чекають на появу немовляти як на нову пригоду

поділився Дмитро
Дмитро Шепелєв з сином Платоном / Фото: instagram.com/dmitryshepelev

Зазначимо, у грудні 2019-го Дмитро Шепелєв зізнався, що освідчився Катерині Тулуповій.

Нагадаємо, що Дмитро Шепелєв перебував у цивільному шлюбі зі співачкою Жанною Фріске від 2012 до 2015 року. 7 квітня 2013 року Фріске народила Шепелєву сина. 15 червня 2015 року співачка померла після тривалої боротьби з раком.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
184к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація