Дмитро Шепелєв зізнався, що зробив пропозицію новій обраниці

Дмитро Шепелєв зізнався, що зробив пропозицію новій обраниці

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дмитро Шепелєв зізнався, що зробив пропозицію новій обраниці

Фото: instagram.com/dmitryshepelev

Ведучий вперше відверто розповів про стосунки з Катериною Тулуповою.

Популярний ведучий Дмитро Шепелєв, який нещодавно вперше оприлюднив фото з новою обраницею, наразі відверто розповів про їхні стосунки.

У розмові з світською левицею Ксенією Собчак шоумен офіційно підтвердив, що він зробив пропозицію руки і серця дизайнерці Катерині Тулуповій і зізнався, що їхнім стосункам вже три роки.

"Так, ми пара. Ми разом вже три роки. Познайомили нас діти - наші діти ходили в один дитячий садок. Це було перше наше знайомство. Було й інше - ми співпали у Tinder. Я думаю, ми б стали чоловіком і дружиною. Адже я зробив їй пропозицію. Я знаю її легкою, ніжною, безвідповідальною, закоханою в життя красунею. Але я її не знаю як дружину і матір. Я не приховую від Каті, що я дорожу минулим. І не відмовляюся від нього. Це багато чому мене навчило. Це переламало мене так, що я відчуваю себе іншою людиною. Але я не хочу жити минулим", - зауважив Дмитро.

Фото: instagram.com/tulupova

Також 36-річний чоловік зізнався, що йому важливо, щоб їхній з Жанною Фріске син Платон розумів, що у нього є мама, тому він намагається якомога більше розповідати йому про неї. 

"Для мене важливо, щоб він розумів - у нього є мама. Нехай він і не може її обійняти, але вона у нього є. Я намагаюся якомога більше про неї розповідати, і наше оточення я прошу не розповідати про те, що вона артистка та співачка", - зазначив Шепелєв, відзначивши, що оскільки для сина він "і тато, і мама", то він не бачить особливої ​​тяги Платона до Катерини як до "матері".

Фото: instagram.com/dmitryshepelev

Однак все ж таки, за словами ведучого, наразі він проживає абсолютно новий для нього етап. Він заявив, що дуже цінує сімейне життя і вдячний долі за те, що зустрів Катерину.

"Ніколи нічого подібного зі мною не відбувалося", - підсумував він.

Нагадаємо, що Дмитро Шепелєв перебував у цивільному шлюбі зі співачкою Жанною Фріске від 2012 до 2015 року. 7 квітня 2013 року Фріске народила Шепелєву сина. 15 червня 2015 року співачка померла після тривалої боротьби з раком. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація