Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд запустив проєкт для створення цифрового ID громадян

Це спростить перепис населення та призначення соціальних виплат.

Кабінет міністрів України запустив пілотний проєкт для створення цифрового ID громадян України — верифікацію користувачів електронних реєстрів.
Про це повідомила пресслужба уряду.

Як відомо, для цього протягом наступних шести місяців будуть перевірені стан технічної безпеки та захисту наявних реєстрів, а також повнота та достовірність даних користувачів у вже наявних реєстрах, зокрема шляхом співставлення даних різних реєстрів між собою.

За планом, цифрове ID громадянина дозволить виявити та усунути дублювання даних про одну особу чи клонування унікального запису користувача.

"Ці верифіковані дані будуть використані для забезпечення подальшого Всеукраїнського перепису населення. Плюс це спростить у подальшому всі процедури призначення та виплати соціальних виплат", - розповів прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Прем’єр розповів деталі програми. "Запускаємо пілотний проєкт для створення єдиного цифрового ідентифікатора (ID) громадянина для актуалізації даних в електронних реєстрах. Навіщо це необхідно? Цифрове ID громадянина дозволить виявити та усунути дублювання даних про одну особу чи клонування унікального запису даних. Що далі? За 6 наступних місяців будуть перевірені: 1 — Стан технічної безпеки та захисту наявних реєстрів; 2 — Повнота та достовірність даних користувачів у вже наявних реєстрах. Зокрема, проведемо порівняння даних різних реєстрів між собою", - написав він.

За словами Гончарука, уряд йде до якісних змін та буде вирішувати проблеми людей.

Нагадаємо, від 1 грудня, у частині Оболонського району Києва і в Пісківській ОТГ Бородянського району Київської області стартував пробний перепис населення. 

Відео Скільки коштуватиме перепис населення України - Економічні новини

Мінфін запланував витратити на перепис населення майже три з половиною мільярди гривень. Ще сім мільярдів з держбюджету піде на з'ясування, в яких умовах живуть українські сім'ї. Детальніше про це, а також якою буде чергова індексація бюджетників та чому дорожчатимуть банани - дивіться після актуального курсу валют.

Скільки коштуватиме перепис населення України - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції