Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ця дівчина – шматок лайна: донька Евана МакГрегора образила його кохану

Клара МакГрегор залишила образливий коментар під знімком Мері Елізабет Вінстед.

Донька голлівудського актора Евана МакГрегора Клара, яка нещодавно оголилася для фотосесії у глянці, виказала своє незадоволення обраницею батька.

Зауважимо, що Еван розійшовся з дружиною Ів Макракіс, з якою прожив у шлюбі 22 роки заради молодої акторки Мері Елізабет Вінстед, з якою познайомився на зніманнях у серіалі "Фарго".

Тому не дивно, що ставлення дочки актора Клари до розлучниці її батьків негативне, що стало відомо завдяки Instagram.

У блогу, присвяченому творчості Мері, в одному з постів шанувальники назвали її однією з найталановитіших і найкрасивіших жінок на Землі. Однак Клара не погодилася з цим твердженням і написала свій образливий коментар.

Мері Елізабет Вістенд
instagram.com/mary_elizabeth_winstead

"Найкрасивіша і найталановитіша? Ви глибоко помиляєтеся. Ця дівчина – шматок лайна", - прокоментувала світлину 22-річна дочка актора.

Цікаво, що повідомлення було відправлено з підтверженого аккаунта Клари МакГрегор, яка працює моделлю і у себе в Instagram публікує фото зі знімань.

Сумнівів у тому, що образливий текст писала саме вона, практично немає. Єдиним винятком може бути той факт, що блог дівчини зламали.

Нагадаємо, що наприкінці лютого у ЗМІ з’явилися чутки, що Мері Елізабет Вінстед покинула Евана МакГрегора, мовляв, вона не витримала тиску на неї з боку преси. Але згодом пару заскочили разом на побаченні.

Вибір редакції