Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Догхантера Святогора помітили у київському супермаркеті

Представник поліції заявив, що слідчий відпустив Святогора тимчасово, і "нічого протизаконного не сталося".

Підозрюваного в убивстві тисяч безпритульних тварин догхантера Олексія Святогора, який перебуває під цілодобовим домашнім арештом, помітили у столичному супермаркеті.

Відповідне відео поширили у Facebook-спільноті Kyiv Live, однак невдовзі допис видалили.

Як видно на кадрах відео, Святогор разом зі своєю супутницею вільно пересуваються столичним супермаркетом "Новус". Поліцейський, до якого звернулися автори відео, на їхнє прохання негайно затримати підозрюваного відповідає, що, за його інформацією, догхантер перебуває поза домом лише тимчасово.

ВідеоДогхантера Святогора помітили у київському супермаркеті

Підозрюваного в убивстві тисяч безпритульних тварин догхантера Олексія Святогора, який перебуває під цілодобовим домашнім арештом, помітили у столичному супермаркеті. Представник поліції заявив, що слідчий відпустив його тимчасово, і "нічого протизаконного не сталося".

Догхантера Святогора помітили у київському супермаркеті

"У моїй базі і у базі слідчого нічого про домашній арешт не вказано. Подзвонив слідчий Шевченківського відділу поліції і розповів, що особа, яка перебуває під домашнім арештом, попросила у нього вийти у магазин і він йому дав дозвіл", — розповів на відео інспектор патрульної поліції Мельник.

"Тобто все нормально, він не приховується від правосуддя, нічого такого немає", — запевнив правоохоронець.

Водночас активісти, які помітили підозрюваного, обурилися, чому слідчий дав такий дозвіл, якщо суд ухвалив саме суворий домашній арешт.

11 червня суд задовольнив клопотання обвинувачення та вирішив тримати підозрюваного під вартою. Арешт було встановлено на 60 діб. Вердикт суду був схвально сприйнятий активістами, а момент, коли Святогору на руки вдягли кайданки, люди зустріли овацією – радісними вигуками, плесканням у долоні та скандуванням: "Дякуємо"

Пізніше Апеляційний суд Києва замінив підозрюваному в убивстві тисяч безпритульних тварин догхантеру Олексію Святогору утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт

ВідеоОлексія Святогора, який відкрито вбивав тварин, ув'язнили в СІЗО на два місяці

Два місяці у СІЗО - це запобіжний захід для шкуродера. Так себе називає сам Олексій Святогор. Про те, що вбиває безпритульних тварин тисячами він сам неодноразово заявляв на різних телешоу і розміщував відповідні фотографії в Інтернеті. Саме за пропаганду насильства та жорстокості проти нього порушили кримінальну справу.

Олексія Святогора, який відкрито вбивав тварин, ув'язнили в СІЗО на два місяці

Вибір редакції