Данилко ображається, коли його вважають збоченцем

Дата публікації
Перегляди
2222
Данилко ображається, коли його вважають збоченцем

Для Андрія образ став звичайною роботою

Артист переконаний, що Сердючка жодним чином його не змінила.

Артист Андрій Данилко образ Вєрки Сердюки сприймає лише, як роботу і тому його дивує, коли жіночий стиль приписують його життю, про це артист розповів у студії програми "Табу".

"Якби 15 років тому мені сказали, що я розвиватиму жіночий персонаж, я б сказав: "Ні, я не буду грати жіночий образ". Багато дивляться на мене і постійно бачать мене в такому образі, то у них в голові такий збоченець. Чому ж ніхто не думаю, що актор, який грає Фредді Крюгера не ходить по вулицям роздираючи людей. Це робота, не можна змішувати її з життям", - каже Андрій.

Також актор не розумію запитання про те, наскільки він довго налаштовується, що втілити Вєрку. Для нього образ, який приніс йому славу і фінансову незалежність, став звичайною буденною роботою.

"Мене коли запитують "Скільки ви входите в образ?". Мені зразу хочеться взяти щось важке. Яке входження, який образ? Ти вдягаєш і все. Скільки лікар входить в образ лікаря?", - каже Данилко.

Андрій порівнює себе і свій образ з метрами комічного жанру. Він запевняє, що Сердючка - це сучасний клоун.

"Сердючка – це, якщо люди не розуміють, це ось Чарлі Чаплін, Карандаш, Олег Попов. Це теж саме. Це клоунада така в сучасному часі", - запевняє Данилко.

Артист переконує, що Сердючка не "відібрала" в нього життя і 15 років роботи з образом на нього не вплинули.

"Я розумію, що я все рівно залишився таким самим. Я все рівно говорю в житті на суржику. Це моя рідна мова. Ми просто дорослішаємо. І якась слава чи успіх на мене ніяк не вплинули", - каже артист.

Андрій Данилко відверто розповів Миколі Вересню про своє життя

Андрій Данилко відверто розповів Миколі Вересню про своє життя
Наступна публікація