Депардьє отримав російський паспорт, але мріє про Бельгію

Дата публікації
Перегляди
3439
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Депардьє отримав російський паспорт, але мріє про Бельгію

Депардьє думає про бельгійське громадянство / Фото: Газета.Ru

Актор, як і раніше, вважає себе французом.

Французький актор Жерар Депардьє, який отримав російське громадянство, як і раніше має намір стати громадянином Бельгії.

Про це він розповів в інтерв'ю спортивного телеканалу L'Equipe 21.

"Я маю російський паспорт, але я француз, і у мене напевно буде подвійне бельгійське громадянство", - заявив актор в Швейцарії, спростувавши повідомлення про те, що він прийняв громадянство Росії як "податковий утікач".

"Якщо б я хотів уникнути сплати податків, я давно би це зробив (виїхав з Франції)", - сказав Депардьє.

Глава міграційної комісії парламенту Бельгії Жорж Далемань заявив раніше, що якщо Жерар Депардьє стане росіянином, це зробить для нього більш складну процедуру отримання громадянства Бельгії. 64-річний актор поки не подавав документи в комісію бельгійського парламенту, яка займається питаннями натуралізації.

За словами Далеманя, щоб претендувати на бельгійське громадянство, Депардьє повинен буде повідомити, чи бажає він жити в Бельгії і здійснювати там якісь проекти. Голова комісії вважає, що актор повинен з повагою ставитися до духу закону, який дозволяє отримати громадянство людям, здатним примножити престиж Бельгії.

Нагадаємо, Депардьє вирішив змінити місце проживання після податкової реформи нового президента Франсуа Олланда, який мав намір ввести податок на 75% на доходи понад мільйон євро в рік. Пізніше Депардьє заявив, що має намір здати французький паспорт і попросити бельгійське громадянство. Актор не передумав навіть після того, як податок був скасований. 3 січня стало відомо, що президент Росії Володимир Путін підписав указ про прийняття актора до громадянство РФ.

Наступна публікація