Дівчиною екс-чоловіка дочки Тимошенко виявилася брюнетка Мері з Британії

Дата публікації
Перегляди
2956
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Друзі Шона говорять, що вона схожа на "брюнетку і байкершу Женю Тимошенко".

Шонн Карр приїхав до України на весілля друга в компанії нової гьорлфренд, йдеться в "ТСН. Особливе".

За розповідями друзів Карра, його нова дівчина гарна та заводна. Вона родом з того ж британського містечка Лідс, що і сам рокер Шон.

Вперше свою дівчину Шон Карр познайомив з друзями-байкерами на весіллі у  Олександра Суханова. Він в Україні особа відома, очолює байкерський клуб "Падонки". З Шоном товаришує п'ять років, відколи ужгородські байкери взяли у свої ряди зятя Тимошенко. З того часу британський рокер жилетці "Падонків" не зраджує.

Колишній чоловік Жужі гуляв в Ужгороді три дні. Свято влаштували у дусі стрічки "Весілля в Малинівці" – для гостей ввели дрес-код часів громадянської війни. Наречений удавав батька Махно. Друзі його вдяглися переважно партизанами. Шона нарядили у вартового і дали в руки рушницю.

З британцем Карром, кажуть байкери, вони говорять українською чи російською мовами. Він їх добре розуміє після шести років життя з Женею Тимошенко. Проте сам і надалі розмовляє англійською.

З коханою британкою Шон Карр живе сьогодні в теплій Іспанії. І вже влітку українські друзі планують у нього погостювати.

Ім'я дівчини Шона, яка разом із ними три дні гуляла на весіллі, байкери не пам'ятають. За нашими даними, її звуть Мері Хілл. Вони із Карром друзі на Facebook. Про те, що наміри у нього серйозні говорить і те, що зовсім недавно Шон добавив у друзі членів сімї Мері.

Принаймні за зовнішніми даними британка дуже схожа на Женю Тимошенко.

Брюнетку і байкершу – саме таку  доньку Юлії Тимошенко покохав рокер Шон Карр вісім років тому. Разом вони їздили на мотоциклах по світу і відривалися на повну. За тими байкерськими часами, кажуть товариші, Шон досі сумує.

"Так, у них не склалося, але ми раді їх бачити у нашій тусовці. Шон, звичайно, переживає як будь-яка людина, але життя продовжується. Воно як і дорога – нескінченне", - говорять друзі Карра.

Стиль байкерші Жужі радикально відрізнявся від її нинішнього ділового іміджу захисниці ув'язненої номер один в Україні.

Зміни в образі молодшої Тимошенко збіглися зі її новим романом. Два роки тому вона познайомилася з іншим іноземцем – американцем одеського походження Артуром Чечоткіним. Саме він, кажуть друзі Жужі, і спричинив її розлучення з Шоном.

Тепер, кажуть, Женя уже вагітна  від Чечоткіна і невдовзі має одружитися з ним.

А ужгородські байкери сподіваються, що і на новому весіллі Шона ще погуляють.

Шон Карр знайшов заміну Євгенії Тимошенко

Шон Карр знайшов заміну Євгенії Тимошенко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2956
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація