Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина екс-учасника "Іванушки International" Яковлева не встигла попрощатися із ним

Обраниця зірки розповіла про останні години його життя.

Смерть колишнього учасника "Іванушки International" Олега Яковлева сколихнула російський шоу-біз. Обраниця артиста Олександра Куцевол повідомила, коли відбудеться прощання із ним.

"Прощання з другом і артистом відбудеться 1-го липня о 12:00 в Троєкуровському будинку Некрополь", - такий пост з'явився на сторінці артиста у блозі.

Крім того, цивільна дружина розповіла про останні години життя Олега.

Олег Яковлев із дружиною_1
instagram.com/sashakutsevol

"Ми вчора приїздили до нього в лікарню. Увечері сиділи поруч з ним в реанімації. У палату пустили всіх його близьких. Мабуть, лікарі вже розуміли, що Олег більше не встане, тому дозволили рідним провести останні години з ним. Ми тримали його за руку. Десь в глибині душі ми усвідомлювали, що він йде від нас, але сподівалися до останнього. Хоча лікарі нас вже не обнадіювали. Олег так і не прийшов до тями. Попрощатися ми не встигли з ним. І найважливіші слова теж не сказали", - стверджує Куцевол.

Олег Яковлев_2
Олегу було 47 років

Олександра не підтвердила інформацію про цироз печінки Яковлева, додавши, що останнім часом у нього погіршилося здоров'я, пише "МК".

Олег Яковлев

Нагадаємо, Олег Яковлев прийшов у гурт  "Іванушки International" у 1998-му році після трагічної загибелі Ігоря Соріна.

У 2012-му артист покинув колектив заради сольної кар'єри. Його дебютною композицією стала пісня "Танцуй закрытыми глазами".

Зіркові колеги досі не ймуть віри у трагедію, котра сталася із Олегом Яковлевим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції