Джамала назвала місто, де вважає доцільним провести "Євробачення 2017"

PR-директор зірки підкреслив необхідність для міста відповідати умовам конкурсу.

Українська співачка Джамала, яка разом із Джемілєвим подивилися документальний фільм про Крим, порозмірковувала стосовно місця проведення наступного "Євробачення".

Під час прес-конференції з нагоди відкриття Одеського кінофестивалю тріумфаторка музичної першості у Стокгольмі зазначила, що Одеса є підхожим містом для представлення України наступного року.

"Неймовірно гарне місто, це – середина травня. Зелене місто, гостинне, гарне, із чудовою кухнею. Куди не зайди – всюди смачно, люди посміхаються, морське повітря. Тут сам Бог велів влаштовувати фестивалі, кінофестивалі. Я вважаю, що це просто ідеальне місце для кінофестивалів, для музичних фестивалів, для масштабної події, яка б представляла країну. Інша справа, я не знаю, наскільки Одеса готова інфраструктурно", - зазначила зірка.

На це запитання відповів PR-менеджер артистки Денис Козловський, оскільки він, як представник команди переможниці, входить до організаційного комітету конкурсу та володіє інформацією стосовно вимог.

"В Одесі є стадіон "Спартак", який потрібно зробити критим - це важко за шість місяців встигнути. Є кількість місць - не менше п'ятнадцяти тисяч. Поки до цього показника близький тільки "Палац Спорту" в Києві", - додав Козловський.

При цьому тріумфаторка "Євробачення 2016" похизувалася тим, що багато прихильників розглядають її кандидатуру як можливу ведучу музичної першості в України.

Нагадаємо,  Джамала у розкішній сукні зі шлейфом стала окрасою церемонії відкриття Одеського кінофестивалю.

Кореспондент ТСН, Іван Воробйов

ВідеоДжамала дала розлогу прес-конференцію на Одеському кінофестивалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: