Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джессіка Альба зізналась, що зазнавала домагань з 13 років

За свою довгу кар'єру акторка багато разів стикалася з харассментом.

Голлівудська акторка Джессіка Альба, яка взимку народила третю дитину, зізналася, що багато разів стикалася з сексуальними домаганнями.

У інтерв'ю Альба розповіла, що рух #Me Too вже давно назрів і тема харассмента не пройшла повз неї. Більш того, вона супроводжувала зірку протягом усього її творчого шляху, який почався досить рано, вона почала зніматися у віці 13 років.

"Я була молоденькою акторкою і погано розбиралася в бізнесі. Я думала, що так і повинно бути. Не знаю, чи змогла б я стати тим, ким стала, якби робила інакше? Було багато різних історій. Я знімаюся в кіно з 13 років. Яке мені було - тільки уявіть!" , - розповіла Джессіка в інтерв'ю CNN.

Також Альба повідомила, що працювала з Гарві Вайнштейном, але уникла сумного досвіду багатьох колег, повідомляє DailyМail.

"Я ніколи не залишалася з ним наодинці: ми зустрічалися на прем'єрах та інших заходах, де було багато людей", - заявила акторка.

Зауважимо, разом з чоловіком Кешем Ворреном Альба виховує двох дочок і сина, з якими планує відверто говорити про харассмент в суспільстві.

"Я була в різних ситуаціях, тому мені важливо розповісти дочкам про це. Потрібно знати, що ситуацію слід контролювати. Завжди є попереджувальні знаки і почуття самозбереження - до всього цього потрібно придивлятися і прислухатися. З сином, ймовірно, потрібно буде говорити якось інакше", - підсумувала актриса.

Нагадаємо, Джессіка Альба приховувала вагітність протягом дев’яти місяців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції