Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий актор розповів про домагання з боку Кевіна Спейсі

Відомий актор розповів про домагання з боку Кевіна Спейсі

Гай Пірс пригадав, як працював з горезвісним актором.

Відомий британський актор та лауреат премії "Еммі" Гай Пірс у нещодавньому інтерв'ю розповів про те, як працював зі скандальним Кевіном Спейсі, якого неодноразово звинувачували у сексуальних-домаганнях до чоловіків.

Під час інтерв'ю австралійському каналу GWN7 Пірс приголомшив ведучого і студійну аудиторію розповіддю про свою роботу зі Спейсі над фільмом "Секрети Лос-Анджелеса" у 1997 році.

Як повідомляє видання Іndependent, на запитання ведучого стосовно співпраці з Кевіном Спейсі, Гай зауважив, що, на щастя, йому на той час було 29 років, а не 14.

"Так. Важко говорити зараз. Дивовижний актор. Неймовірний актор. Трохи складно було з Кевіном, так. Він любить розпускати руки. На щастя, мені було 29 років, а не 14", - відповів актор.

Нагадаємо, що секс-скандал навколо Спейсі почався зі звинувачень зірки серіалу Star Trek Ентоні Реппа, який розповів про домагання Кевіна до нього, коли йому було лише 14 років. Саме після цього Спейсі здійснив камінг-аут. Згодом ще декілька чоловіків повідомили про домагання популярного актора.

Однак, наприкінці минулого року поліція Лондона розпочала розслудування стосовно Кевіна Спейсі в контексті секс-скандалу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції