Екс-Борис Апрель Аня прокоментувала свою участь у "Голосі країни-8"

Дата публікації
Перегляди
47к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екс-Борис Апрель Аня прокоментувала свою участь у "Голосі країни-8"

Борис Апрель, він же Зіанджа / Фото: прес-служба каналу "1+1"

Артист розповів, що означає його сценічне ім’я Зіанджа.

28 січня на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра восьмого сезону найбільш масштабного вокального проекту України "Голос країни", зірковими тренерами якого стали Сергій Бабкін, Джамала, яка очікує на первістка, Потап, Тіна Кароль, ведучими - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Одним з учасників "сліпих прослуховувань" нового сезону проекту став Борис Апрель. Декілька років тому співак наважився на зміну зовнішності. Так, на "Голосі країни" артист виступав вже як дівчина Аня, а також розповів, чому зник з української сцени, і які цілі ставить перед собою у проекті:

"Я довгий час провела в Америці. Видалила свої сторінки у соціальних мережах, мене вже не впізнають на вулицях. Коли приймала рішення щодо участі у проекті, хотіла залишити все як є, але любов до глядачів перемогла: саме за ними я дуже сумувала впродовж цих років. Моя мета у "Голосі країни" досить проста - мені хочеться відкрити свою душу глядачам України. Якщо своїм виступом я зможу підняти комусь настрій, подарувати натхнення або утішити - для мене цього вже буде достатньо. Це буде моєю особистою перемогою".

Борис Апрель, він же Зіанджа / Фото: прес-служба каналу "1+1"

Також Аня розповіла, що тепер виступає під новим псевдонімом Зіанджа:

"Ім'я Зіанджа народилося у Китаї. Я працювала волонтером, викладала англійську мову дітям дошкільного віку з малозабезпечених сімей. Тоді у мене було довге волосся кольору блонд, і діти називали мене Енджел (Янгол). Таким чином Енджел трансформувалося в Зіанджу", - поділилась Аня.

Борис Апрель, він же Зіанджа

Нагадаємо, що  у новому сезоні на сцену "Голосу країни" вокалісти підійматимуться на спеціальному ліфті, який став нововведенням сезону. Також на учасників "Голосу країни-8" очікують нові жорсткі правила: вокаліст, який не зміг розвернути жодного тренерського крісла, буде змушений без спілкування з зірковими тренерами залишити сцену.

Окрім того, у "сліпих прослуховуваннях" візьмуть участь співачка Злата Огнєвич, учасниця "Танців з зірками" та українська артистка Камалія, олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені, популярна співачка Ірина Федишин, учасник "Танців з зірками" та актор Юрій Ткач. 

Чи впізнають  тренери голоси улюблених артистів, та чи зможуть зіркові учасники розвернути червоні крісла, глядачі дізнаються вже наступного року.

Дивіться прем’єру восьмого сезону "Голосу країни" 28 січня на телеканалі "1+1".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
47к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація