Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-менеджерка Мерайї Кері звинуватила зірку у сексуальних домаганнях

Стелла Булочніков збирається подати судовий позов на співачку.

Відому співачку Мерайю Кері, яку минулого року звинуватив у секс-домаганнях її екс-охоронець, наразі звинувачує у харассменті екс-менеджерка співачки Стелла Булочніков.

Стелла стверджує, що співачка неодноразово піддавала її сексуальним переслідуванням та постійно ходила гола перед нею, повідомляє TMZ.

Також у позові, який колишня менеджерка Кері збирається подати до суду, йдеться, що вона працювала зі співачкою три роки та стверджує, що зірка заборгувала їй велику суму грошей.

Мерайя Кері та Стелла Булочніков

За словами Стелли, відомо, що знаменитість порушила Закон про цивільні права США, Закон про заборону дискримінації при наймі, продажу та оренди житла, а також не виконала умови укладеного між ними договору.

Іще один козир, яким збирається скористатися Стелла - те, що співачка буцімто зловживає сильнодійними препаратами і не приймає, як належно, свої ліки від біполярного розладу.

Мерайя Кері та Стелла Булочніков

Булочніков дає Кері час на те, щоби мирно залагодити конфлікт із нею, поки вона ще не подала позову.

Представник співачки своєю чергою заявив, що в разі, якщо згаданий "необґрунтований" позов буде поданий, адвокати співачки будуть "рішуче захищатися" і мають намір перемогти.

Нагадаємо, днями Мерайя Кері дала відверте інтерв’ю та зізналась, що страждає на біполярний розлад.

Залиште свій коментар

Вибір редакції