Ексдружина Серьоги повідомила про його багаторічну залежність

Ексдружина Серьоги повідомила про його багаторічну залежність

Фото: instagram.com/polina_lola

Також Поліна Ололо заявила, що репер на сніданок годує дітей насінням.

Колишня дружина репера Серьоги Поліна Ололо не полишає надії знайти своїх синів Марка та Платона.

Днями жінка повідомляла, що не бачила синів вже 113 днів, а наразі вперше публічно заявила про залежність ексчоловіка.

На своїй сторінці в Instagram Поліна повідомила, що дітей за кордон вивезли за підробленими документами.

Фото: instagram.com/polina_lola

"Коли я вперше виступила публічно, багато інформації не давала, сподіваючись, що Сергій одумається, що він робить, поверне дітей або хоча б знайде компроміс, як можна бачити нам дітей і не травмувати їхнє життя. Але мені чітко дали зрозуміти, що дітей я не побачу. Це переходить всі межі дозволеного в житті маленьких дітей і закону. Вивіз за кордон за підробленими документами це кримінальна відповідальність для нього і для нотаріуса", - зауважила жінка.

Також Ололо зізналася, що дуже хвилюється за долю дітей, які перебувають з батьком, який не може тверезо оцінювати навколишній світ та годує їх насінням.

"Залежність Сергія яка триває вже не перший рік і виходити в тверезий світ він може тільки завдяки крапельницям, про це знає все наше близьке коло спілкування. Так само підтвердили, що з минулого проєкту "Правильного харчування" його вигнали саме з цієї причини. Що б не бути голослівною, цьому є докази які будуть фігурувати в суді. Через викривлену реальність, людина не може тверезо оцінювати ситуацію і взагалі виховувати дітей, яких і не виховував ніколи. Я не можу довірити людині дітей, яких на сніданок годує насінням, від цього просто у мене розривається серце", - зауважила Ололо.

Проте, яку саме залежність репера має на увазі його колишня, невідомо.

Нагадаємо, що наприкінці лютого 2020 року ексдружина репера Серьоги Поліна Ололо повідомила, що артист приховує від неї синів. За декілька днів Поліна розповіла, що однієї ночі до неї навідався її колишній чоловік. Жінку неабияк налякав нічний візит артиста.

Також Ололо пригадала день, коли зникли її сини, Марк та Платон.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація