Ексдружина репера Серьоги розповіла про день, коли зникли її сини

Ексдружина репера Серьоги розповіла про день, коли зникли її сини

Дата публікації
Перегляди
39к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ексдружина репера Серьоги розповіла про день, коли зникли її сини

Фото: instagram.com/polina_lola

Поліна Ололо дала відверте інтерв’ю.

Ексдружина репера Серьоги Поліна Ололо, яка нещодавно сколихнула Мережу інформацією про те, що репер відібрав у неї дітей, розповіла про день, коли зникли її сини.

Так, за її словами, колишній цивільний чоловік Сергій Пархоменко забрав синів Марка та Платона більше ніж пів року тому. За день до інциденту, репер прийшов до неї з пропозицією віддати йому синів на виховання.

"Коли Сергій прийшов до мене з розмовою, що він вважає, що діти повинні жити з ним, я сказала, що це неправильно, і розмова тривала буквально дві хвилини. Він розвернувся і пішов. Наступного дня я відправила дітей на тренування з самого ранку, і вони з нього не повернулися. Він забрав їх з вулиці. Тобто, я не знаю, на якому етапі це сталося. Я чекала, а їх немає і немає. Я написала йому: "Сергію, де діти? Він каже: "Ми поїхали до Харкова", – розповіла колишня артиста у програмі "Життя відомих людей".

Фото: instagram.com/polina_lola

Зрештою, колишнім коханим так і не вдалося порозумілися. Виконавець почав переконувати ексдружину віддати дітей добровільно. Поліна погодилася, але тепер каже, що навіть не може їх побачити і переживає, чи з ними усе гаразд. Ололо переконує, що дітям із зірковим татусем важко та некомфортно: "Вони самі вже говорять: "Ось мені не пощастило з татом. Я просто його ненавиджу, ненавиджу!".

За словами Поліни, її сини ненавидять зіркового татуся через підвищений рівень вимог до дітей.

"Вони до цього не звикли. Дисципліна з годуванням, яка проходила просто... Діти, коли приїжджали до мене, вони боялися шматок рибки з'їсти. Ось ці вічне: "Ти товстий". У них була просто манія про це", – заявила жінка.

Втім, забрати у Серьоги дітей Поліна не наважується. "Зараз я їх заберу, по-перше, мені їх не віддадуть, почнеться скандал на вулиці. Навіщо дітям на це дивитися", – зізналася Ололо.

Наразі ексдружина знаменитості вивчає законодавство і планує повернути дітей через суд.

Нагадаємо, днями Поліна Ололо заявила, що вночі до неї навідався її колишній чоловік. Жінку неабияк налякав нічний візит артиста.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
39к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація