Австралійці назвуть вулицю на честь вокаліста AC/DC

Австралійці назвуть вулицю на честь вокаліста AC/DC

AC/DC / Фото: Архів

Жителі австралійського міста Мельбурн хочуть, аби одну із вулиць назвали на честь покійного вокаліста гурту AC/DC Бона Скотта.

Шанувальники гурту AC/DC запропонували владі австралійського Мельбурна назвати одну з вулиць передмістя на честь першого вокаліста легендарного колективу, нині покійного Бона Скотта. Мова йдеться про провулок в містечку Саншайн, де Скотт жив у період з 1951 по 1956 рік.

На думку авторів кампанії з присвоєння імені музиканта безіменному провулку, Саншайн не тільки увічнить пам'ять свого знаменитого мешканця, але і стане привабливішим для безлічі шанувальників AC/DC.

"Бон жив тут, він ходив тут до школи і зіграв кілька перших концертів", - відзначив один з авторів ініціативи.

Шанувальники AC/DC висловили надію, що провулок отримає назвою на честь Бона Скотта 19 лютого 2011, в 31-у річницю смерті музиканта. Поки місцева влада не зробили офіційних заяв з приводу пропозиції фанатів AC/DC.

Рональд Белфорд Скотт народився в Шотландії в 1946 році. Незабаром сім'я переїхала до Австралії. Вважається, що Скотт отримав своє знамените прізвисько - Бон - під час навчання в школі. Учитель майбутнього музиканта вирішив звертатися до хлопчика саме так, оскільки в класі вже був один Рональд.

Музична кар'єра Бона Скотта почалася в 1964 році. Протягом кількох наступних років він виступав у складі різних груп, а в 1974 році приєднався до AC/DC. У лютому 1980-го року Бон Скотт помер в результаті алкогольного отруєння.

У 2004 році одна з вулиць Мельбурна була названа на честь AC/DC, а в 2008 році в пам'ять про першого вокаліста групи в австралійському Фрімантле був відкритий пам'ятник.

Читайте також:

AC/DC оштрафували на 2500 євро

Норвезькі фани AC/DC влаштували погром

 AC/DC продали мільйон копій нового альбому


Повʼязані теми:

Наступна публікація